Contactpersonen bij onderwijsinstellingen

Voor het Beurzenprogramma werkt VSBfonds samen met 37 Nederlandse Hoger Onderwijsinstellingen. Iedere hogeschool of universiteit heeft 1 contactpersoon. Onderstaand een overzicht van deze contactpersonen. Je kunt de contactpersoon op jouw hogeschool of universiteit zelf benaderen. 

Hogeschool of universiteit Contactpersoon Telefoonnummer E-mail Website
Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten Kam Wai Kui 020 527 7772 kamwai.kui@ahk.nl  
ArtEZ Marieke Gosselink 026 353 5766 studentenzaken@artez.nl Website
Avans Hogeschool Pauline Wassenberg 088 525 8001 internationaloffice@avans.nl Website
Breda University of Applied Sciences Nathalie Sluiter 06-39012280 scholarships@buas.nl  
Christelijke Hogeschool Ede Femmy Prins 0318 696 300 internationaloffice@che.nl  
Codarts, Hogeschool voor de Kunsten Asia Ross  010 217 1026 / 06 171 011 13 jmross@codarts.nl  
Erasmus Universiteit Rotterdam Mirjam de Groot  010 408 1999   scholarships@eur.nl Website
Fontys Hogescholen Nick Adriaans 06 3927 2799 n.adriaans@fontys.nl Website
Gerrit Rietveld Academie Jutka Vics 020 571 1637 jutka.vics@rietveldacademie.nl Website 
Haagse Hogeschool Frederieke Lagerweij 070 445 8505 scholarships@hhs.nl Website
Hanzehogeschool Groningen Babs Steeneken 050 595 7553 b.steeneken@pl.hanze.nl Website
HAS Hogeschool Loes Rosenberg 088 890 3672 international@has.nl Website
Hogeschool der Kunsten Den Haag Aparajita Dutta 070 315 4728 international@hdkdenhaag.nl Website
Hogeschool Inholland Claartje Rijniers 020 495 1015 VSBfondsBeurs@inholland.nl Website
Hogeschool Leiden Lisette Oosterhuis 071 518 8815 international.office@hsleiden.nl Website
Hogeschool Rotterdam Erika Janse 010 794 6005 vsbfonds@hr.nl Website
Hogeschool Utrecht Geja Kippers & Jolanda Linssen 088 481 8181  vsb@hu.nl Website
Hogeschool van Amsterdam Sjoerd Visser 06 211 553 25  scholarships@hva.nl Website
Hogeschool van Arnhem en Nijmegen Laura Kapitein 026 365 81 32 laura.kapitein@han.nl Website
Hogeschool Van Hall Larenstein Anne Rutten 06 23 38 09 90 erasmus@hvhl.nl Website
Hogeschool voor de Kunsten Utrecht Dorien Mouw  030 209 1556  dorien.mouw@hku.nl  Website
Hogeschool Windesheim Miriam van Schaick-Agricola 088 469 8017 internationaloffice@windesheim.nl  
HZ University of Applied Sciences (Zeeland) Astrid Umbgrove 0118 48 9747  astrid.umbgrove@hz.nl  
NHL Stenden Hogeschool Afke Bruinsma 058 244 1441 io@nhlstenden.com  
Radboud Universiteit Nijmegen Marijke Delemarre 024 365 5903 vsbfonds@ru.nl  
Rijksuniversiteit Groningen Dievertje Doornbusch 050 – 3635234 msd@rug.nl Website
Saxion Anja Lansink 0570 60 3078 scholarships@saxion.nl  
Technische Universiteit Delft Clelia Paraluppi 015 278 2935 c.paraluppi@tudelft.nl Website
Technische Universiteit Eindhoven Petri van de Vorst 040 247 4312 / 4747 p.g.j.v.d.vorst@tue.nl Website
Tilburg University Ruth Davis 013 466 2571 sponsoredprograms@tilburguniversity.edu Website
Universiteit Leiden Mariëlle van Es 071 527 7192 outbound@sea.leidenuniv.nl Website
Universiteit Maastricht Edith de Kreek  043 388 3101  edith.dekreek@maastrichtuniversity.nl  
Universiteit Twente Miranda Bohnke 053 487 4368 vsb@utwente.nl Website
Universiteit Utrecht Tessel Arendsen 030 253 7176  vsbfonds@uu.nl Website
Universiteit van Amsterdam Claudia Flüggen 020 525 1404 c.fluggen@uva.nl Website
Vrije Universiteit Amsterdam Job Mulder 020 598 8990 vsbfonds@vu.nl Website
Zuyd Hogeschool Michael van Zinnicq Bergmann 043 346 6488 michael.vanzinnicqbergmann@zuyd.nl