Contactpersonen bij onderwijsinstellingen

Voor het Beurzenprogramma werkt VSBfonds samen met 37 Nederlandse Hoger Onderwijsinstellingen. Iedere hogeschool of universiteit heeft 1 contactpersoon. Onderstaand een overzicht van deze contactpersonen. Je kunt de contactpersoon op jouw hogeschool of universiteit zelf benaderen. 

Hogeschool of universiteit Contactpersoon Telefoonnummer E-mail Website
Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten Kam Wai Kui 020 527 7772 kamwai.kui@ahk.nl  
ArtEZ Marieke Gosselink 026 353 5766 studentenzaken@artez.nl Website
Avans Hogeschool Bjorn de Kort 088 525 8001 internationaloffice@avans.nl Website
Breda University of Applied Sciences Carina van Dodewaard 076 533 2333  scholarships@buas.nl  
Christelijke Hogeschool Ede Femmy Prins 0318 696 300 internationaloffice@che.nl  
Codarts, Hogeschool voor de Kunsten Asia Ross  010 217 1026 / 06 171 011 13 jmross@codarts.nl  
Erasmus Universiteit Rotterdam Mirjam de Groot  010 408 1999   scholarships@eur.nl Website
Fontys Hogescholen Nick Adriaans 06 3927 2799 n.adriaans@fontys.nl  
Gerrit Rietveld Academie Jutka Vics 020 571 1637 jutka.vics@rietveldacademie.nl Website 
Haagse Hogeschool Frederieke Lagerweij 070 445 8505 scholarships@hhs.nl Website
Hanzehogeschool Groningen Babs Steeneken 050 595 7553 b.steeneken@pl.hanze.nl Website
HAS Hogeschool Laura Lap 088 890 3397 international@has.nl Website
Hogeschool der Kunsten Den Haag Aparajita Dutta 070 315 4728 international@hdkdenhaag.nl Website
Hogeschool Inholland Claartje Rijniers 020 495 1015 VSBfondsBeurs@inholland.nl Website
Hogeschool Leiden Lisette Oosterhuis 071 518 8815 international.office@hsleiden.nl Website
Hogeschool Rotterdam Erika Janse 010 794 6005 vsbfonds@hr.nl Website
Hogeschool Utrecht Geja Kippers 088 481 8181  geja.kippers@hu.nl Website
Hogeschool van Amsterdam Sjoerd Visser 06 211 553 25  scholarships@hva.nl Website
Hogeschool van Arnhem en Nijmegen Jannet van de Riet 024 353 0904 jannet.vanderiet@han.nl  Website
Hogeschool Van Hall Larenstein Renée van Groenestein 026 369 5567  erasmus@hvhl.nl   Website
Hogeschool voor de Kunsten Utrecht Dorien Mouw  030 209 1556  dorien.mouw@hku.nl   
Hogeschool Windesheim Christel Vels  088 469 9777 internationaloffice@windesheim.nl  
HZ University of Applied Sciences (Zeeland) Astrid Umbgrove 0118 48 9747  astrid.umbgrove@hz.nl  
NHL Stenden Hogeschool Afke Bruinsma 0582441441 scholarships@nhlstenden.com  
Radboud Universiteit Nijmegen Marijke Delemarre 024 361 6055 internationaloffice@io.ru.nl Website
Rijksuniversiteit Groningen Astrid Beijen-den Boer 050 363 3962 msd@rug.nl Website
Saxion Anja Lansink 0570 60 3078 scholarships@saxion.nl  
Technische Universiteit Delft Gerdien de Graaf 015 278 8012  g.degraaf@tudelft.nl Website
Technische Universiteit Eindhoven Petri van de Vorst 040 247 4312 / 4747 p.g.j.v.d.vorst@tue.nl Website
Tilburg University Marja Bluekens 013 466 3471 m.j.c.bluekens@uvt.nl Website
Universiteit Leiden Mariëlle van Es 071 527 7192 outbound@sea.leidenuniv.nl Website
Universiteit Maastricht Edith de Kreek  043 388 3101  edith.dekreek@maastrichtuniversity.nl  
Universiteit Twente Inge Broekman 053 489 5424  vsb@utwente.nl Website
Universiteit Utrecht Linda Broekhof 030 253 8457  l.broekhof@uu.nl Website
Universiteit van Amsterdam Claudia Flüggen 020 525 2149 c.fluggen@uva.nl Website
Vrije Universiteit Amsterdam Henny Smit 020 598 4691 vsbfonds@vu.nl Website
Zuyd Hogeschool Michael van Zinnicq Bergmann 043 346 6488 michael.vanzinnicqbergmann@zuyd.nl